İkon Prefabrik hafif çelik yapılar ve prefabrikte sektörün önde gelen kuruluşlarından biridir.


Web sitemiz yayına geçmiştir..


İKON Prefabrik - Konteyner, prefabrik ankara, prefabrik ev, prefabrik ticari, konteyner ankara, şantiye ve ticari prefabrik, bahçe evleri, kabin, şantiye grupları, konteyner, çelik yapı, hafif ticari


HABERLER

En güncel Haberler ve Ürün Bilgileri İçin www.ankaraprefabrik.com Web Sitemizi Ziyaret Ediniz..

Kaya Holding İncek Çelik Konutları Teslim Edildi

Gölbaşı Gerder Çelik Konut Projesi Teslim Edildi

Sivas Kangal Çelik Konut Projemiz Teslim Edildi

Düzce Kayra Tekstil Projemiz Teslim Edildi

Tübitak Sage Projemiz Teslim Edildi

İmer-it ITALY Aksaray Fabrikası Projemiz Teslim Edildi

Ankara Çubuk(Sünlü) Şantiyemizi Açtık

Sivas Şarkışla Şantiyemizi Açtık

Kazan Güvenç Köy Şantiyemizi Açtık.

TÜBİTAK-SAGE Karaman Şantiyemizi Açtık

İncek Tek Şantiyemizi Açtık

Ankara Orhaniye Çelik Konut projemiz teslim edildi

Kırıkkale Kapulukaya Barajı Projemiz Teslim Edildi

Kalecik Merkez 4. Bölge Villaları Şantiyemizi Açtık

Sivas Kangal Şantiyemizi Açtık

Kayra Tekstil Düzce Şantiyemizi açtık.

Kaya holding incek çelik konutları şantiyemizi açtık

Imer&lt group italy aksaray fabrikası şantiyemizi açtık

Umman büyükelçiliği kırıkkale çiftlik şantiyemizi açtık

Van Merkez çelik konutlarımız sahiplerine teslim edildi

Ürgüp Sinasos şantiyemizi açtık

Erdek marmara adası çelik konut projemiz teslim edildi

Çok amaçlı modüler yaşam konteyner üniteleri her türlü ihtiyacınız için üretilmektedir. Kolay monte edilebilir, her yere rahatlıkla taşınabilir ve iç kullanım alanları istekler doğrultusunda düzenlenebilir. Pratik, işlevsel ve çok amaçlı konteynerler deprem sonrası yaşam ünitesi, soyunma odası, duş, tuvalet, ( Wc duş ) mini depo olarak kullanımınıza hazırdır. Ünitelerin birkaç tanesinin bir araya getirilerek konteyner birleşimli çok katlı konteyner binası yapılması mümkündür.

Yaşam konteyneri modelleri ile bağınıza, bahçenize, deniz kenarına, tatil yörenize konut amaçlı yapılar oluşturulur. İsteğe bağlı olarak konteynerler prefabrike konut çatıları uygulanabilir. Konteynerler her türlü kullanım amacına yönelik oluşturulabilen konteyner yapılar ilk bakışta ekonomisi ve hızlılık özelliğiyle göze çarpmaktadır.

Şantiyelerin vazgeçilmezi diyebileceğimiz konteynerler ofisten tutun da Wc -duş, yemekhane, yatakhane, depo ve yaşam ünitelerine kadar her türlü ihdiyaca göre dizayn edilebilmektedir. Konteynerler geniş mimari seçeneklere, amaca uygun dekorasyona, süratli montaja, kullanım kolaylığına, asgari bakım maliyetine, monte ve demonte özelliklere sahiptir. Bunun yanında bileşik sistem denilen planlamalar ile standart ölçülerin dışında her büyüklükte ve çok katlı biçimde yapılar oluşturulabilmektedir.

İkon Prefabrik - Konteyner konteynerlerimizle kaliteye çok daha hızlı ve ekonomik olarak ulaşabileceksiniz. Standart izolasyonlu ve izolasyonsuz konteyner boyutları 2.4m x 3.0m - 2.4m x 6.0m - 2.4m x 7.0m - 2.4m x 8.0m - 3.0m x 6m - 3.0m x 7.0m - 3.0m x 8.0m - 3.0m x 12m olup isteğe özel boyutlarda üretim de yapılmaktadır. Standart konteyner konteyner modellerimizin dışında her türlü planı uygulama imkanı sağlayan konteynerler sizin için de bir çözüm olacaktır.

Konteynerlerimiz düşük maliyetli , nakliye kolaylıklı, demonte ( demontable ) olup montaj etme özellikli, kullanışlı, dayanıklı, birleşik ve çok katlı modüler sistem olarak üretilmektedir. Fabrikada tüm imalat ve montaj işlemlerinin bitmesi, vinçle indirilip kaldırılabilmesi, yerleşimi için herhangi bir zemin betonu istememesi ilk avantajlarındandır. Konteynerin işi bittikten Sonra şantiye ve deponuza bunun gibi yerlerde konteyneri taşıma halkalarıyla sevk edebilirsiniz.

 
Facebook Twitter